KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning + gravyr 3922423
nr 392 2423
Etsning + gravyr
1800-tal, ca 25 x 18
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2006
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr